Back

Kauno rajone, Raudondvaryje vyko šventė skirta padėkoti globėjams

Kauno rajone, Raudondvaryje vyko šventė skirta padėkoti globėjams, kurie keičia vaikų likimus ir dovanoja jiems neįkainojamą visaverčio gyvenimo dovaną.

Būti globėju – atsakingas darbas, vertas didžiausios pagarbos. „Jūs esate ypatingi žmonės vaikui, trokštančiam turėti šeimą, būti mylimam, saugiam ir išklausytam. Dėkoju jums už tai, kad keičiate vaikų likimus ir dovanojote neįkainojamą visaverčio gyvenimo dovaną“, – sveikino meras.

Patys gražiausi darbai yra nematomi, o jaučiami širdimi, todėl Kauno rajono savivaldybė visiems globėjams padovanojo plaukimą laivu „Zapyškis“. Globėjų dienos proga meras įteikė padėkas Violetai Latvytei Narbutienei, Romai Dubik, Miglei Lipavičienei, Sandrai Mikalauskienei, Vaidai ir Egidijui Gvergždams, Renatai Danilevičienei, Marijai Rinkevičienei, Erikai Babianskienei, Loretai Lopuch ir Laurai Antanaitienei.

Vaiko gerovės centro “Gynia” direktorė Jurgita Kupčinskienė už aktyvų įsitraukimą į Globos centro veiklas įteikė padėkas Valei Digaitienei, Jurgitai Grinkevičienei, Jolitai Tamkevičienei, Rasai Keturakienei ir Kęstučiui Keturakiui.

Renginio metu skambėjo gražiausios dainos, globėjos kurtos eilės, o patiems mažiausiems netrūko įvairių pramogų.

Globos savaitė šįmet Lietuvoje švenčiama birželio 27-liepos 3 dienomis. Liepos 2 d. visos Lietuvos globėjai, vaikai, globos centrų darbuotojai vyks į Klaipėdą.

Globos savaitės renginius liepos 3 dieną vainikuos Šv. Mišios už globėjus ir globojamus vaikus Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje, Babtuose.

Esame labai dėkingi savo partneriams, įmonėms ir žmonėms , kurie savo geria valia prisidėjo prie mūsų šventės. Tariame AČIŪ Dale Nekrosiene, Kepyklėlė Mon Paris , Skanėstų krautuvėlė “CupCake” , Express Pizza, Žygimantas Juška, @Giedrius Paškevičius, Vyšniauskaitė Auksė, Raudondvario kultūros centras, Kauno rajono visuomenės sveikatos biuras, AmericanPizza,@AisTis DeJa

Ačiū visiems buvusiems kartu!

 

Skip to content