Back

Socialiai jautrioms šeimoms padovanoti 34 dviračiai

Antradienio vakarą kauniečiai rinkosi į Kauno autobusų stotį, kurioje vyko finalinis akcijos „Nauja dviračio šeima” renginys. Šeimoms buvo išdalinti pilietiškų kauniečių padovanoti dviračiai.

Dviračiai skirti socialiai jautrioms, daugiavaikėms šeimoms. Dar pavasarį pradėti rinkti dviračiai buvo suremontuoti ir paruošti naudojimui su dviračių meistrų pagalba. Viso net 34 dviračiai ir paspirtukai atiteko naujiems šeimininkams, kuriais galės važinėti mažieji kauniečiai ir jų tėvai.

Organizatorių „Kautros” atstovo teigimu buvo surinktas rekordinis dviračių kiekis. „Kiekvienais metais, su kauniečių pagalba, pavykdavo surinkti iki 30-ies dviračių, akciją darant jau ne pirmą kartą, pastebėjome, jog kiekvienais metais surenkame vis mažiau, abejojome kaip seksis šiais metais. Tačiau nesustojome, tikėjome ir darėme. Šiemet pavyko surinkti net 34 dviračius, kurie atiteko naujiems šeimininkams”, – pasakojo įmonės marketingo vadovas Justinas Vadluga.

Finalinio renginio metu, akcijos partneris, dviratininkų klubas „Dviratai”, mokė jaunuosius dviratininkus kaip pasiruošti dviratį kelionei, atkreipė dėmesį į saugumą važinėjantis ir pritaikė dviračius naujiesiems jų savininkams.

ŠALTINIS: https://www.kautra.lt/socialiai-jautrioms-seimoms-padovanoti-34-dviraciai/

Visą straipsnį galite skaityti čia: https://www.kautra.lt/socialiai-jautrioms-seimoms-padovanoti-34-dviraciai/

Skip to content