Back

Kauno r. globėjų šventė 2024 m.

Kauno rajono savivaldybės Socialinės paramos skyrius ir vaiko gerovės centras „Gynia“ birželio 26 d. pakvietė globėjų šeimas į Bernatonių kaime esančią kaimo turizmo sodybą „Užmiesčio kupolas“.
„Užauginti sparnus tėvų globos netekusiems vaikams, pažadinti jų gyvenimo džiaugsmą gali tik didelę širdį turintys žmonės. Nuostabu, kad Kauno rajone tokiam žingsniui pasiryžta vis daugiau šeimų“, – kalbėjo Kauno rajono vicemerė Raminta Popovienė.
Kartu su Socialinės paramos skyriaus vedėja Margarita Vensloviene ir Kauno rajono savivaldybės tarybos nariu Albinu Pugevičium ji įteikė mero Valerijaus Makūno padėkas šiems globėjams: Jūratei ir Sauliui Kaperavičiams, Kristinai ir Mantui Zikiams, Rūtai Gervei, Lolitai Belousovai, Daivai Majerienei, Redai ir Donatui Slotkams, Nerijai Šulcei, Jolitai Lodienei, Valdai ir Martynui Gustainiams, Linai Kušeliauskienei, Daivai ir Egidijui Dvirniams bei Aušrai ir Arvydui Lapinskams.
Po trumpos meninės programos, kurioje savo talentus pademonstravo Kotryna Gužytė (smuikas) ir Gabrielius Gužys (akordeonas), renginio dalyviai išėjo į kiemą: vieni nėrė į šalia esantį tvenkinį, kiti vaišinosi gardėsiais, ar linksminosi „Žygio festo“ programoje.
Skip to content