Back

Prevencinė dienos stovykla “PAŽINK SAVE”

Komandiniai žaidimai, aktuali informacija ateičiai, naujos pažintys, šokiai, meninė išraiška ant drobių, maudynės, juokas ir kitos pramogos nuaidėjo liepos 9 d. jau antrus metus iš eilės VGC „Gynia“ Globos centro organizuojamoje prevencinėje dienos stovykloje „Pažink save“.

Užmiesčio kupole susirinkęs jaunimo būrys puikiai leido laiką su Generolo Romualdo Giedraičio artilerijos bataliono puskarininkiais, kurie ne tik dalinosi karių rutina ir sunkumais, tačiau leido ir patiems akimirkai pasijusti kariais. KTU Jaunųjų kompiuterininkų mokyklos atstovės kvietė naujus mokslo metus sutikti pas juos bei pasidalino slapčiausiomis dirbtinio intelekto nuorodomis. „Actio Catholica Patria“ komanda dalinosi savo veikla ir galimybėmis jaunimui pas juos centruose, savanorystės galimybėmis, o po informatyvaus pranešimo kvietė į savęs pažinimo dirbtuves. Dienos pabaigoje pralėkus komandinei meninei spalvų ir saviraiškos išraiškai bei po maudynių tvenkinyje, stovyklą užbaigėme su įkvepiančiu priklausomybių konsultanto Ryčio Verbaus pasidalinimu apie psichotropinių medžiagų vartojimo žalą, svajonių siekimu ir gyvenimiška diskusija apie jauno žmogaus pasirinkimus gyvenimo kelyje.

Nuoširdžiai dėkojame partneriams, rėmėjams, savanoriams prisidėjusiems prie organizuojamos stovyklos vaikams: UAB „Prezo“, MB „Atrask skonį“, Užmiesčio kupolui, Kauno rajono bendruomenei, Generolo Romualdo Giedraičio artilerijos batalionui, KTU Jaunųjų kompiuterininkų mokyklai, „Actio Catholica Patria“, Ryčiui Verbui, Vytautui Davalgai, Karolinai Vitkutei.

Skip to content